Ηχείο μονάδας 6.5-ιντσών μαύρου μεταλλικού πλαισίου, εξωτερική μαγνητική βελτιωμένη απόδοση. Χρησιμοποιώντας πρίμα για να επεκτείνετε το εύρος ζώνης, το χαρτί κώνου με μικρό βάρος, βελτιώνει την ευαισθησία.



| Ηχείο πλήρους εμβέλειας 6,5". | |
| Περιγραφή | Πληροφορίες |
| ΠΝ | W6518R |
| Διαστάσεις (Διάμετρος ×Ύψος) | 165*67 χλστ |
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος | Ηχείο πλήρους εμβέλειας |
| Βάρος (g) | {{0}},512±0,5Kg |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
| Υλικό μαγνήτη | Φερρίτης |
| Διάμετρος πηνίου φωνής (mm/ίντσα) | 20 mm |
| Ονομαστική αντίσταση (Ω) | 4Ω |
| Εύρος συχνότητας (Hz) | 70Hz~20KHz |
| Ευαισθησία (dB@1m/w) | 94dB |
| Ονομαστική ισχύς (W) | 6W |
| Παραμόρφωση (Μικρότερο ή ίσο με %) | 5% |
| LT | 45 ΗΜΕΡΕΣ |
| ΜΟΚ | 3000 ΤΕΜ |
Η ACP είναι μια επαγγελματική κατασκευή ηχείων ήχου.
Ιδρυθήκαμε το 2006. Η εταιρεία διαθέτει δικό της βιομηχανικό πάρκο και αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής και ηλεκτρονικό εξοπλισμό δοκιμών. Έχουμε μια ανώτερη ομάδα σχεδιασμού και ώριμο λογισμικό προσομοίωσης. Ταυτόχρονα, έχουμε και μια καλά διοικούμενη ποιοτική ομάδα. Διατηρούμε μακροχρόνια καλή συνεργασία με γνωστές μάρκες σε διάφορες χώρες και περιοχές.
Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε με την εταιρεία σας και ειλικρινά προσκαλούμε εσάς και την ομάδα σας να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας για επίσκεψη και καθοδήγηση.



