Η σχεδίαση του tweeter είναι ανυψωμένη για να κάνει τον ήχο πιο απαλό, απαλό και ευχάριστο.

Υψηλής ποιότητας λαστιχένια άκρη. Αντοχή σε υψηλή θερμοκρασία, αντιγήρανση, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μεγάλο χρονικό διάστημα, χωρίς παραμόρφωση.

| Αδιάβροχο ομοαξονικό ηχείο 5,25". | |
| Περιγραφή | Πληροφορίες |
| Διαστάσεις (Διάμετρος ×Ύψος) | 133*133*80 χλστ |
| Σχήμα | Τμήματα |
| Τύπος | Ομοαξονικό αδιάβροχο ηχείο |
| Βάρος (g) | {{0}},584±0,5Kg |
| Χρήση: | Εσωτερική/Εξωτερική πόρτα |
| Υλικό μαγνήτη | Φερρίτης |
| Διάμετρος πηνίου φωνής (mm/ίντσα) | 25 mm |
| Ονομαστική αντίσταση (Ω) | 8Ω |
| Εύρος συχνότητας (Hz) | 50Hz~20KHz |
| Ευαισθησία (dB@1m/w) | 84dB |
| Ονομαστική ισχύς (W) | 20W |
| Παραμόρφωση (Μικρότερο ή ίσο με %) | 5% |
| MOQ | 1000 τεμ |
| LT | 45 ΗΜΕΡΕΣ |
Στην ACP Speaker Company, εστιάζουμε στον σχεδιασμό και την κατασκευή ακουστικών λύσεων. Επί του παρόντος, παρέχουμε υπηρεσίες σε γνωστούς κατασκευαστές σε όλο τον κόσμο και καλύπτουμε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών.
Τα κύρια προϊόντα μας περιλαμβάνουν προγράμματα οδήγησης ηχείων φορητών συσκευών Bluetooth, προγράμματα οδήγησης ηχείων ήχου καταναλωτών Wi-Fi, προγράμματα οδήγησης ηχείων ήχου πολυμέσων, προγράμματα οδήγησης ηχείων PA, ηχεία αυτοκινήτου, προγράμματα οδήγησης ηχείων τηλεόρασης, προγράμματα οδήγησης Tweeter και άλλα.
![]() |
![]() |
![]() |
Υπηρεσία πρώτης κατηγορίας από ειδικούς
Managed Manufacturing
Διαχειριζόμαστε πλήρως την κατασκευή σας για αποτελεσματική παραγωγή, αυστηρό ποιοτικό έλεγχο και στρατηγική προμήθεια για να σας παρέχουμε ανταγωνιστικές τιμές για εξοικονόμηση κόστους.
Κατασκευή & Παραγωγή
Στρατηγική Προμήθεια
Αυστηρός ποιοτικός έλεγχος
επαγγελματίας κατασκευαστής ηχείων και πάροχος ακουστικών λύσεων.
Get in touch with our product specialist now:acoustic@acp-spk.com





