Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Ηχείο πλήρους συχνότητας 4 ιντσών: με κύπελλο πρίμων, μεσαίας και υψηλής συχνότητας προεξέχουσα, χρησιμοποιείται για μέσο ήχου, σύστημα μετάδοσης, εκπαιδευτικό όργανο και άλλα προϊόντα.



| Ηχείο 4" πλήρους εύρους | |
| Περιγραφή | Πληροφορίες |
| Διαστάσεις (Διάμετρος ×Ύψος) | 105*105*52 χλστ |
| Σχήμα | Τμήματα |
| Τύπος | Ηχείο πλήρους εμβέλειας |
| Βάρος (g) | {{0}},378±0,5Kg |
| Χρήση: | Εσωτερική/Εξωτερική πόρτα |
| Υλικό μαγνήτη | Φερρίτης |
| Διάμετρος πηνίου φωνής (mm/ίντσα) | 20 mm |
| Ονομαστική αντίσταση (Ω) | 16Ω |
| Εύρος συχνότητας (Hz) | 240Hz~20KHz |
| Ευαισθησία (dB@1m/w) | 89dB |
| Ονομαστική ισχύς (W) | 10W |
| Παραμόρφωση (Μικρότερο ή ίσο με %) | 5% |
| MOQ | 5000 ΤΕΜ |
| LT | 45 ΗΜΕΡΕΣ |



