Στρογγυλό ηχείο πλήρους εμβέλειας 165mm 4Ω 6W 6,5" με χάρτινη φλάντζα.
Master στον ήχο αποκατάστασης ηχείων υψηλής ποιότητας. Καλή ποιότητα, κάνει τον ήχο πιο καθαρό.
Η αρχή της χρήσης πρίμων για ηχεία πλήρους συχνότητας: το κύπελλο πρίμων μπορεί να βοηθήσει φυσικά στην αύξηση του ανώτατου ορίου της υψηλής συχνότητας. Όσο μεγαλύτερο είναι το ύψος του κυπέλλου πρίμων, όσο πιο κοντή είναι η στήλη αέρα πάνω, τόσο υψηλότερος είναι ο ήχος που εκπέμπεται, που είναι η αρχή του κυπέλλου πρίμων του ηχείου πλήρους συχνότητας.



| Ηχείο πλήρους εμβέλειας 6,5". | |
| Περιγραφή | Πληροφορίες |
| Διαστάσεις (Διάμετρος ×Ύψος) | 165*67 χλστ |
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος | Ηχείο πλήρους εμβέλειας |
| Βάρος (g) | {{0}},512±0,5Kg |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
| Υλικό μαγνήτη | Φερρίτης |
| Διάμετρος πηνίου φωνής (mm/ίντσα) | 20 mm |
| Ονομαστική αντίσταση (Ω) | 4Ω |
| Εύρος συχνότητας (Hz) | 70Hz~20KHz |
| Ευαισθησία (dB@1m/w) | 94dB |
| Ονομαστική ισχύς (W) | 6W |
| Παραμόρφωση (Μικρότερο ή ίσο με %) | 5% |
| ΜΟΚ | 3000 ΤΕΜ |
| LT | 45 ΗΜΕΡΕΣ |
Η ACP είναι μια επαγγελματική κατασκευή ηχείων ήχου.
Ιδρυθήκαμε το 2006. Η εταιρεία διαθέτει δικό της βιομηχανικό πάρκο και αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής και ηλεκτρονικό εξοπλισμό δοκιμών. Έχουμε μια ανώτερη ομάδα σχεδιασμού και ώριμο λογισμικό προσομοίωσης. Ταυτόχρονα, έχουμε και μια καλά διοικούμενη ποιοτική ομάδα. Διατηρούμε μακροχρόνια καλή συνεργασία με γνωστές μάρκες σε διάφορες χώρες και περιοχές.
Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε με την εταιρεία σας και ειλικρινά προσκαλούμε εσάς και την ομάδα σας να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας για επίσκεψη και καθοδήγηση.




