Αδιάβροχο ηχείο 3.5-ιντσών με διφωνικό πλαίσιο και χάρτινο κωνικό περίβλημα
Χαρακτηριστικά: Το μεσαίο εύρος του είναι πολύ σταθερό, το δυναμικό μπάσων 115Hz, πλάτος συχνότητας έως 20KHz, υλικό πολυεστέρα PP, μπορεί να ονομαστεί αδιάβροχο εμπειρογνώμονες.
Για να πετύχουμε ένα καλό αδιάβροχο αποτέλεσμα, πρέπει να προσέχουμε τις δεξιότητες εγκατάστασης και να κάνουμε καλή δουλειά στεγανοποίησης.
Η ACP είναι μια επαγγελματική κατασκευή ηχείων ήχου.
Ξεκινήσαμε το 2006. Η εταιρεία διαθέτει δικό της βιομηχανικό πάρκο και αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής και ηλεκτρονικό εξοπλισμό δοκιμών. Έχουμε μια ανώτερη ομάδα σχεδιασμού και ώριμο λογισμικό προσομοίωσης. Ταυτόχρονα, έχουμε και μια καλά διοικούμενη ποιοτική ομάδα. Διατηρούμε μακροχρόνια καλή συνεργασία με γνωστές μάρκες σε διάφορες χώρες και περιοχές.



| Ηχείο αυτοκινήτου 3,5 ιντσών | |
| Περιγραφή | Πληροφορίες |
| Διαστάσεις (Διάμετρος ×Ύψος) | 90*48 χλστ |
| Σχήμα | Γύρω |
| Τύπος | Ηχείο αυτοκινήτου πλήρους εμβέλειας |
| Βάρος (g) | {{0}},402±0,5Kg |
| Χρήση: | Πίσω τοποθετημένο ηχείο αυτοκινήτου |
| Υλικό μαγνήτη | Φερρίτης |
| Διάμετρος πηνίου φωνής (mm/ίντσα) | 20 mm |
| Ονομαστική αντίσταση (Ω) | 4Ω |
| Εύρος συχνότητας (Hz) | 115Hz~20KHz |
| Ευαισθησία (dB@1m/w) | 85dB |
| Ονομαστική ισχύς (W) | 10W |
| Παραμόρφωση (Μικρότερο ή ίσο με %) | 5% |
| LT | 45 ΗΜΕΡΕΣ |
| ΜΟΚ | 3000 ΤΕΜ |


